Mini-fotbalová liga

Mini-fotbalová liga 2019

 

Od dubna 2019 jsme otevřeli klubovou mini-fotbálkovou ligu. Přihlašovat se můžete osobně u obsluhy baru, e-mailem či telefonicky.

 

Pravidla
Liga začíná 1.4.2019 a končí 31.12.2019. Liga je rozdělena do skupin (tabulky) po min. 3 týmech ve skupině max. po 5. Každý, kdo chce hrát ligu, se musí zaregistrovat u obsluhy na baru. Tým je složený z dvojic hráčů, můžete si vymyslet týmový název. Liga se bude odehrávat po domluvě dle počtu zaregistrovaných týmů. (Čas zde bude upřesněn, sledujte web a FB stránku). Výsledky se píší u obsluhy na baru.

 

Pravidlo pro pořadí zapisování do tabulek při vyhodnocení každého měsíce:

Hodnocení se píše poslední den v měsíci. Další kolo začíná první den následujícího měsíce. Jeden postupující tým bude zapsání na 3. pozici tabulky vyšší; jeden tým sestupující na 1. pozici tabulky nižší, prostřední zůstává (po 4 týmech v tabulce zůstávají 2 prostřední týmy). V případě 5 týmů postupují a sestupují 2 týmy.

Z organizačních důvodů mohou být počty týmů ve skupinách a následně postupujících a sestupujících týmů v jednotlivých kolech upraveny. Tento výjimečný postup je zvolen jen ve zvláštních případech, např. na začátku sezony, při přihlášení/odhlášení hráčů z ligy a podobně.

 

Startovné je 400,- Kč /měsíc na tým.

Kdo odehraje všechny měsíce v roce získá klubové tričko!

Navíc hrajeme o zajímavé ceny!