Flabélos

FLABéLOS  –  WBV 3000

10 minut = 1 hodina tradičního posilování
Toužíte po lepší fyzické zdatnosti, po ohebnějším a pevnějším těle, ale nemáte na cvičení čas? Anebo Vám v tom snad brání Vaše fyzické omezení nebo problémy s páteří či koleny?
To již díky přístroji WBV-3000 není žádný problém! Jednoduše se postavte na vibrační desku, zvolte svůj program a nechte přístroj posilovat za Vás
Zachovat si tělesné zdraví se stalo snazším!
 A je k tomu zapotřebí jen 10 minut cvičení min. 3krát týdně

 

 

Nejdůležitější přínosy:

Spaluje tuk

Zpevňuje svaly a napíná kůži

Snižuje výskyt celulitidy a podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle

Zvyšuje sílu Vašich svalů

Zlepšuje krevní oběh a odtok lymfy

Posiluje hustotu kostí a pomáhá v boji se zdravotními potížemi jako je třeba osteoporóza

Zrychluje metabolismus, což pomáhá spalovat tuky a zvyšovat hladinu energie

Minimalizuje bolest v bedrech a kloubech

Zvyšuje lidský růstový hormon

Zvyšuje odolnost proti stárnutí

Snižuje krevní tlak a hladinu kortizolu

Zvyšuje pružnost

Zlepšuje smysl pro rovnováhu a koordinaci

Zvyšuje úroveň serotoninu a neutrophinu pro lepší náladu a pocit pohody

Specifické vibrační působení přístroje WBV-3000 způsobuje rychlé stahy svalu, bez jakéhokoli tlaku nebo zátěže na kolena, boky a bedra. Tyto stahy mají za následek zvýšenou sílu a pevnost svalů a mají tendenci zlepšovat koordinaci.
Jedná se o hodně snazší cvičení a TUDÍŽ takové, ve kterém je jednodušší vytrvat! Cvičení může být tak lehké, že při něm lze jen stát na WBV 3000 nebo může být intenzivní, a to když při stání na vibrační plošině provádíte cvičební pohyby.
Oběma způsoby spálíte díky těmto svalovým stahům ohromné množství energie, které si tělo bere z tukových zásob. V důsledku toho spálí Vaše tělo tuk v kratší době.
 

Cvičení na FLABéLOS Vám nabízí hodně výhod

Vysoce účinný pro lidi trpícími bolestmi zad a kloubů a pro ty, kteří mají  problémy s artritidou

Snadno použitelný pro starší lidi (slabé nárazy – vysoce účinné cvičení)

Výborný pro pacienty s roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou a podobnými poruchami (pohyb posiluje sval odpovědný za rovnováhu, zlepšuje se stabilita svalů zpevňujících páter)

Vynikající pro lyžaře (pohyby procvičují svaly a klouby potřebné pro lyžování)

 

ZDRAVOTNÍ přínos

Vibrační cvičení se v lékařském prostředí používá na léčbu několika různých poruch a zranění. WBV prokázal dobré výsledky pro pacienty se zdravotními problémy jako je Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, artritida, svalové a nervové poruchy, bolest beder, osteoporóza, atd. Terapeuti na celém světě se přesvědčili o tom, že jsou vibrační cvičení významným přínosem při poúrazové rehabilitaci. Studie ukázaly pozitivní výsledky vibračních cvičení při rehabilitaci pacientů po infarktech, při nemocech srdce a  problémech s rovnováhou. WBV pomáhá snižovat účinky stárnutí, jakými je úbytek svalové hmoty a kostí. Jeho schopnost posilňovat kosti a svaly, aniž by se zatěžovaly klouby nebo vazy, z něho dělá ideální řešení pro všechny věkové kategorie.

FITNESS

S přístrojem WBV se snižuje váha rychle a snadno. Přístroj WBV je ideální pro ty, jejichž životní styl neumožňuje provádět zdlouhavá posilovací cvičení. Pomáhá Vašemu tělu spalovat tuk efektivněji než běžná cvičení tím, že během cvičení vytváří rychlé izometrické stahy mnoha svalů. Tyto svalové kontrakce spalují ohromné množství energie, které si tělo bere z tukových zásob. V důsledku toho spálí Vaše tělo tuk v kratší době. Nárazy jsou minimální, což je ideální pro starší lidi, kteří mají problém cvičit kvůli bolestem kolen, kyčlí a beder. Cvičení WBV zlepšuje odolnost svalu. 10 minut WBV cvičení se rovná hodině tradičního posilování!

WELLNESS

Po zdravotních účincích, jakými jsou třeba snížení hladiny kortizolu (stresového hormonu), zvýšení lidského růstového hormonu (HGH), zlepšení metabolismu, stimulace hormonu jako serototin, testosteron a neurotrophin, atd., se cítíte vzpruženi, mladě, máte lepší náladu, celkově se cítíte zdravější a zároveň se Vám chce žít aktivnějším životem. WBV podporuje zvýšenou cirkulaci krve, což zlepšuje okysličování buněk, ohebnost těla a hladinu energie. Není to namáhavé, působí to minimální otřesy a je to ideální pro ty, kteří mají nějaká tělesná omezení.

Kmitavý pohyb má mnohem menší dopad na klouby.                                           

(takže je snadno použitelný téměř pro každého a všechny věkové kategorie)

Lékaři a fyzioterapeuti ho považují za nejbezpečnější a nejúčinnější vibrační techniku.